Teknoloji kariyerinde doğru ilerle

Dünya çapında bir yazılımcı olmak için gereken azmin varsa, başarman için buradayız!
Bootcamp Nedir?

Bootcamp, sektörün en çok talep ettiği teknolojilerin uzman eğitmenler tarafından verildiği, topluluk ve asistan desteğinin yer aldığı yoğun ve kapsamlı yazılım atölyeleridir.

Bootcamp’lerde Ne Yapıyoruz?

Bootcamp’ler boyunca eğitmeninizden aldığınız eğitimin yanında: 

  • Ofis saatleri,
  • Asistan desteği, 
  • Grup ve proje çalışması
  • Mezuniyet Günü gibi etkinlikler düzenleyerek sizleri sektöre hazırlamayı hedefliyoruz!

Bootcampler’de Neyi Hedefliyoruz?

Her bireyin yükselen teknoloji sektöründe başarılı olması için eşit haklara sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden, Kodluyoruz olarak gençlere dünya çapında kaliteli ve ücretsiz içerik, kaynak ve bootcamp sağlıyoruz!

Sağladığımız ücretsiz yazılım atölyeleriyle hem gençlerin kariyer yolculuğunu inşa etmelerini hem de istihdamı kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

Başvuru Süreci Devam Eden Bootcamp’ler

Yeni Bootcamp'ler için bizi takip edin!

Yukarıda listelenen  “Başvuru Süreci Devam Eden Bootcamp’ler”de aradığınızı bulamadıysanız siz de ön başvuru formunu doldurarak hemen talebinizi iletin, istediğiniz alanda bootcamp açıldığında size haber verelim!

Bootcamp Süreci

Bootcamp’e Hazırlık

Yazılıma ilgi duyan herkes bootcamp’lere başvurabilir! İlk aşama olarak Bootcamp adaylarımızdan belli bir algoritma bilgisi ve kodlama temeli bekliyoruz. Algoritma testine hazırlanmak ve bootcamp’e kabul şansınızı artırmak için Patika.dev’den ücretsiz içeriklere erişebilir, bootcamp öncesi kendinizi geliştirebilirsiniz.

Katılım Süreci

Algoritma ve kodlama seviyenizi ölçen testte beklenen puanı aldığınız takdirde ikinci aşama olan görüntülü mülakat aşamasına geçiyorsunuz!

Bu aşamada ise Bootcamp’e seçim sürecinde azim ve motivasyon, algoritma bilgisi/kodlama temeli ve ihtiyaç seviyesi kritlerlerini de göz önünde bulundurarak bootcamp kontenjanını oluşturuyoruz.

Bootcamp Sonrası

Bootcamp’i başarılı bir şekilde tamamladınız ve mezun oldunuz, şimdi ne olacak?

Kariyer yolculuğunda istihdam sürecinde de yanındayız. Yetenek ekibimiz anlaşmalı olduğumuz şirketlerle CV’ni paylaşarak işe yerleşme sürecinde yanında olacak.

Geçmiş Bootcamp’ler

1
bootcamp
1
şehir
1
yetiştirdiğimiz yazılımcılar
1
işe yerleşme oranı

Kodluyoruz ekibi benim kutup yıldızım oldu…

Python & Django Framework for Web Development Bootcamp fikirlerime yön vermemi sağlayan bir eğitim oldu.

Kursa ilk başladığımızda çoğumuz klavyedeki tuşlara basmaya korkuyorduk. Fakat eğitmenimiz sayesinde sınıftaki ortamımız daha samimi ve sıcak bir ortama dönüştü. Bilen bilmeyene yardım etmeye başladı. Klavye tuşlarına daha emin basmaya başladık. Kendimize olan özgüvenimiz arttı.

Kodluyoruz ekibi benim kutup yıldızım oldu. Bana doğru yönü gösterdiler. Gerçekten ne yapmak istediğimi ve ona ulaşmak için ne kadar emek harcamam gerektiğini öğrendim.

YONCA SUVAY