CS50xKodluyoruz

Programı Paylaş!

Konum

Online

Son Başvuru

Ücret

Ücretsiz

Program Tarihleri

2019 yılında, CS50’nin 2019 versiyonunu onlarca gönüllüyle Türkçeleştirdik (Türkçe dublaj ve alt yazı yaparak) ve Ağustos 2020’de herkese açtık!

Kimler Katılabilir?

İçeriğimiz tamamen online ve herkese açık. Bir seçim süreci de bulunmamakta. Yaşınız veya nerede olduğunuz hiç fark etmiyor! Sonunda ise kursun %70’ini tamamlayanlar CS50xKodluyoruz katılım sertifikası almaya hak kazanıyor 🚀

Program Süreci

CS50 (Computer Science 50), Harvard Üniversitesi Profesörü David J. Malan tarafından verilen efsanevi bilgisayar bilimlerine giriş kursu. Her yıl milyonlarca kişi tarafından alınan bu kursu Türkçe’ye çevirsek ve Türkiye’nin her yerinden gençlere ulaştırsak nasıl olur? Üstelik online ve ücretsiz olarak… Çalışma gruplarında her yaştan gencin beraber öğrenmesini destekleyerek!

Bu hayali kurduk ve başardık! 2019 yılında CS50’nin 2019 versiyonunu onlarca gönüllüyle Türkçeleştirdik (Türkçe dublaj ve alt yazı yaparak) ve Ağustos 2020’de herkese açtık!

Sen de dilediğin zaman kursa katılabilir ve kendi hızında ilerleyerek içerikleri izleyebilir, problem setlerini çözerek öğrendiklerini pekiştirebilir, katılım sertifikası almaya hak kazanabilirsin.

Sertifika almaya hak kazandığında, 1 hafta içerisinde programa katıldığın mail adresine müjdeli haberi gönderiyor olacağız 🧡

Diğer Detaylar

  • Sorularınız için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Sorularınızı en kısa zaman içerisinde cevaplamaya çalışacağız.
  • Seninle birlikte kursa katılan arkadaşlarınla birlikte ilerleyebilmek için Kodluyoruz Discord sunucusuna katılmayı unutma.
  • İçerikler tamamen ücretsizdir.