Destekle

Desteğiniz, ihtiyacı olan gençlere ücretsiz yazılım eğitimleri ulaştırmamızı sağlıyor
Şimdi Destekleyin
Kodluyoruz, her geçmişten gence kaliteli yazılım eğitimleri ulaştırmak ve teknoloji alanında ilk işlerine girmelerine yardımcı olmak için çalışır. Büyük hayallerimiz var. Umarız siz de bu hayallere katılırsınız.

Nerede Olursanız Olun Destek Olun

Türkiye’de bağış:

Banka hesap bilgilerimizi kullanarak destek olabilirsiniz:
Hesap ismi: Kodluyoruz Derneği, Banka: AKBANK
TL IBAN: TR120004600039888000271126
USD IBAN: TR330004600039001000271127
Euro IBAN: TR800004600039036000271128

Amerika’da bağış:

Turkish Fhilanthropy Funds’ın bir üyesi olmaktan gururluyuz. 501(c)(3) statüsü olan TPF üzerinden yaptığınız bağışlarda vergi indirimi de alırsınız.

Şeyma Akyol
Kodluyoruz bootcamp’lerinin anlamı benim için çok yoğun. Ben bu ekiple işimden istifa ettiğim, motivasyonumun düşüşte olduğu bir dönemde tanıştım. Yaklaşık 8 ay hayalimdeki işi aradım. Kodluyoruz bootcamp’inden hemen sonra TÜBİTAK’ta yazılımcı olarak işe başladım.
Bilal Raj Hamdo
Kodluyoruz, içimizdeki yeteneği ortaya çıkarmayı çalıştı ve bize yaratıcılığın sonsuz olduğunu öğretti. Sonunda bu fırsatı kaçırmadığım için kendimi şanslı hissediyorum ve hayallerim gerçek oluyor. Kodluyoruz’a, içimizdeki umudun ölmesine izin vermediği için çok teşekkür ediyorum.
Meltem Uzavcı
Pazar günleri sabah 5’te kalkarak tren + Marmaray + metro sürecini her hafta yapmamı sağlayan bir motivasyon vermesi bootcamp sürecimin nasıl geçtiğini özetlemek için yeterli olur diye düşünüyorum. Kodluyoruz ekibi hayatımda eğitim haricinde ayrı bir iz bıraktı.
Özel Günlerde Hediye

Kodluyoruz’a yapacağınız bağışlarla ülkemizdeki gençlerin yazılım alanında değer yaratan kariyere sahip olmasını sağlayabilir, teknoloji sektöründeki yetenek açığını kapatmak için düzenlediğimiz projelere destek olabilirsiniz.

Dilediğiniz miktarda yapacağınız bağışlarla hem kurumsal hem de bireysel olarak sevdiklerinizin özel günlerini hazırladığımız sertifikalarla kutlayabilirsiniz.

Bağışınız için sertifika düzenlenmesini istiyorsanız sertifikayı gönderen kişi/kurum bilgilerini ve sertifikanın gönderileceği kişi/kurum bilgilerini, özel gün açıklamasıyla birlikte [email protected] adresine e-posta atmanızı rica ederiz.

Şeffaflık

Kodluyoruz, şeffaf ve hesap verebilir bir sosyal girişim. Hem Açık Açık, hem de Açık Açık Sosyal Girişimler hesaplarımızda tüm bilgilerimizi yayınlarız.

Dernek tüzüğümüzü görmek için buraya tıklayın. 20182019 ve 2020 finansallarımızı ise ilgili linklerden indirebilirsiniz.

Bağışçı Hakları Beyannamemize ulaşmak için buraya tıklayın.